Oszczędzamy czas, redukujemy koszty, zwiększamy Państwa zyski ...
Wybierz serwis
HotelManager.pl
Strona Główna
W Twoim Hotelu
Gastronomia hotelowa
SPA i rozrywka w hotelu
Czystość w hotelu
Nowe technologie
Architektura i design
Wyposażenie
Obsługa klienta
ISO & HACCP w hotelu
Zarządzanie
Marketing hotelu
Inwestycje hotelowe
Finanse i Ubezpieczenia
Prawo
Forum
Wywiad z ...
Forum dyskusyjne
Media i Komunikacja
Targi i wystawy
Konkursy i pokazy
4 gwiazdki dla ...
4 gwiazdki dla ...
Regaty Hotelarz...
Wydawnictwa branżowe
Encyklopedia
Produkty dla hotelu
Firmy dla hotelu
Hotele w Polsce
Restauracje w Polsce
Who is who
Stowarzyszenia
Katalog firm
Dodaj firmęnew!
Ostatnio dodane firmy
Urządzenia i sprzęt
KALETA Chłodnictwo Prz...
Testo
Winterhalter Polska
RATIONAL
Robot - Coupe
Smoker
Caffetea
Gorbi
Manitowoc Foodservice
Komat
Artykuły spożywcze
Pizzola
Belfood
Secpol
Iglotex
Belgium`s Best
Menos
Caffetea
Sokołów
Nektar Natura
Uzdrowisko Wysowa S.A....
Podział branżowy firm
Urządzenia i sprzęt
Profesjonalne zmywarki
Zmywarki do restauracji
Zmywarki do gastronomii
Sprzęt barmański
Wyposażenie gastronomii
Wyposażenie hoteli
Wyposażenie restauracji
Sprzęt gastronomiczny
Urządzenia gastronomiczne
Meble hotelowe
Piece konwekcyjno – parowe
Chemia do restauracji
Odzież i tekstylia
Chemia do gastronomii
Meble nierdzewne
Meble gastronomiczne
Artykuły spożywcze
Sosy i marynaty do gastronomii
Warzywa mrożone do gastronomii
Makarony dla gastronomii
Kawa dla gastronomii
Artykuły cukiernicze
Artykuły piekarnicze
Przyprawy gastronomiczne
Owoce morza
 Pomoc,  Poczta
Konkursy i pokazy
4 gwiazdki dla Hotelu President – Bielsko-Biała!


Maria Makal-Młynarska - dyrektor Hotelu President w Bielsku-Białej z dumą i radością zawiadamia, że w dniu 23 lipca 2010 r. zabytkowy Hotel President przeszedł pomyślnie kontrolę komisji kategoryzacyjnej i nadano mu standard 4 gwiazdek. 

„Jest to wynik planowego działania, realizowanego od dnia zakupu hotelu w 2007 roku. Na przestrzeni trzech lat hotel został poddany kapitalnemu remontowi – przywrócono blask zabytkowej elewacji i wyremontowano wszystkie pokoje gościnne” wyjaśnia dyrektor hotelu. Standard wyposażenia przewyższa wytyczne dla 4 gwiazdek – pokoje na dwóch z czterech pięter są klimatyzowane a wszystkie pokoje wyposażone są w minibary i sejfy elektroniczne. Szczególny charakter zabytkowego hotelu i jego 115 letniej tradycji świadczenia usług hotelowych oraz przyznane właśnie 4 gwiazdki sprawiają, że staje się on doskonałym przykładem tworzącej się w Polsce grupy hoteli butikowych. ""
 
„Decyzja Urzędu Marszałkowskiego potwierdza nasze starania w doprowadzeniu hotelu do świetnej formy, nie tylko samego budynku, ale produktu jako takiego, czyli sumy korzyści dla naszego gościa. Dumni jesteśmy przede wszystkim z postawy naszego personelu” - podkreśla Maria Makal-Młynarska.

W tym roku przed hotelem uruchomiono, powracając do dawnej tradycji, letni ogródek gdzie serwuje się specjały takie jak domowy sok z kwiatów czarnego bzu oraz herbatę z domową konfiturą z pigwy i kumkwatu. We wrześniu na terenie hotelu otwarte zostanie centrum odnowy – Welness Organic, poszerzające dodatkowo ofertę hotelu o usługi fryzjerskie oraz zabiegi na twarz i ciało.

Maria Makal-Młynarska żartuje, że „oficjalne nadanie 4 gwiazdek jest w zasadzie formalnością i sygnałem dla gości, że dopełniliśmy wszelkich formalnych wymogów. W rzeczywistości nasi goście od dawna korzystają z podniesionego standardu pokoi i jakości serwisu, o który dbamy w hotelu co dzień i co noc, niezależnie od liczby gwiazdek nad drzwiami albo na niebie…”

Kierownik ds. Sprzedaży i Marketingu Ewelina Legierska-Drewniak zapewnia, że decyzja kategoryzacyjna nie spowoduje podwyższenia cen pokoi „Znamy rynek i wiemy, jaki poziom cen jest realny i akceptowalny przez naszych gości. Planujemy natomiast dodanie kilku kolejnych, dodatkowych usług dla naszych gości, co pozwoli nam zwiększyć zyski”.

 

Informacji udziela:
Ewelina Legierska-Drewniak,
Kierownik Działu Sprzedaży i Marketingu
tel: 33 822-72-11

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione. Wersja do druku         Poleć znajomym

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę opinii wyrażanych przez użytkowników na łamach forum dyskusyjnego Gastrona.pl
Zapoznaj się z regulaminem.


KATALOG FIRM, Ostatnio dodane firmy: PAPSTAR KALETA Chłodnictwo Przemysłowe Testo Winterhalter Polska Pizzola Robot - Coupe RATIONAL Smoker LMS Online Sp. z o.o. Zakłady Chemiczne EmiChem P.P. Sokołów Gorbi Caffetea Na Lunch Nektar Natura M. Ferber Wypożyczalnia Sprzętu Cateringowego Krosno Gaspol Belfood POSbistro Uzdrowisko Wysowa S.A. Secpol Iglotex easyFairsŽ Poland Lemonia CTK Doram Komat Reinex Werner & Mertz Watersystem
Copyright by Gastrona.pl 2000