Oszczędzamy czas, redukujemy koszty, zwiększamy Państwa zyski ...
Wybierz serwis
HotelManager.pl
Strona Główna
W Twoim Hotelu
Gastronomia hotelowa
SPA i rozrywka w hotelu
Czystość w hotelu
Nowe technologie
Architektura i design
Wyposażenie
Obsługa klienta
ISO & HACCP w hotelu
Zarządzanie
Marketing hotelu
Inwestycje hotelowe
Finanse i Ubezpieczenia
Prawo
Forum
Wywiad z ...
Forum dyskusyjne
Media i Komunikacja
Targi i wystawy
Konkursy i pokazy
4 gwiazdki dla ...
4 gwiazdki dla ...
Regaty Hotelarz...
Wydawnictwa branżowe
Encyklopedia
Produkty dla hotelu
Firmy dla hotelu
Hotele w Polsce
Restauracje w Polsce
Who is who
Stowarzyszenia
Katalog firm
Dodaj firmęnew!
Ostatnio dodane firmy
Urządzenia i sprzęt
Winterhalter Polska
Smoker
M&M Gastro
LMS Online Sp. z o.o.
Robot - Coupe
Espiga
Makro Cash & Carry
POSbistro
Caffetea
Gorbi
Artykuły spożywcze
Pizzola
Barry Callebaut
Lemonia
Makro Cash & Carry
Belfood
Secpol
Iglotex
Belgium`s Best
Menos
Caffetea
Podział branżowy firm
Urządzenia i sprzęt
Profesjonalne zmywarki
Zmywarki do restauracji
Zmywarki do gastronomii
Sprzęt barmański
Wyposażenie gastronomii
Wyposażenie hoteli
Wyposażenie restauracji
Sprzęt gastronomiczny
Urządzenia gastronomiczne
Meble hotelowe
Piece konwekcyjno – parowe
Chemia do restauracji
Odzież i tekstylia
Chemia do gastronomii
Meble nierdzewne
Meble gastronomiczne
Artykuły spożywcze
Sosy i marynaty do gastronomii
Warzywa mrożone do gastronomii
Makarony dla gastronomii
Kawa dla gastronomii
Artykuły cukiernicze
Artykuły piekarnicze
Przyprawy gastronomiczne
Owoce morza
 Pomoc,  Poczta
Konkursy i pokazy
4 gwiazdki dla Hotelu President – Bielsko-Biała!


Maria Makal-Młynarska - dyrektor Hotelu President w Bielsku-Białej z dumą i radością zawiadamia, że w dniu 23 lipca 2010 r. zabytkowy Hotel President przeszedł pomyślnie kontrolę komisji kategoryzacyjnej i nadano mu standard 4 gwiazdek. 

„Jest to wynik planowego działania, realizowanego od dnia zakupu hotelu w 2007 roku. Na przestrzeni trzech lat hotel został poddany kapitalnemu remontowi – przywrócono blask zabytkowej elewacji i wyremontowano wszystkie pokoje gościnne” wyjaśnia dyrektor hotelu. Standard wyposażenia przewyższa wytyczne dla 4 gwiazdek – pokoje na dwóch z czterech pięter są klimatyzowane a wszystkie pokoje wyposażone są w minibary i sejfy elektroniczne. Szczególny charakter zabytkowego hotelu i jego 115 letniej tradycji świadczenia usług hotelowych oraz przyznane właśnie 4 gwiazdki sprawiają, że staje się on doskonałym przykładem tworzącej się w Polsce grupy hoteli butikowych. ""
 
„Decyzja Urzędu Marszałkowskiego potwierdza nasze starania w doprowadzeniu hotelu do świetnej formy, nie tylko samego budynku, ale produktu jako takiego, czyli sumy korzyści dla naszego gościa. Dumni jesteśmy przede wszystkim z postawy naszego personelu” - podkreśla Maria Makal-Młynarska.

W tym roku przed hotelem uruchomiono, powracając do dawnej tradycji, letni ogródek gdzie serwuje się specjały takie jak domowy sok z kwiatów czarnego bzu oraz herbatę z domową konfiturą z pigwy i kumkwatu. We wrześniu na terenie hotelu otwarte zostanie centrum odnowy – Welness Organic, poszerzające dodatkowo ofertę hotelu o usługi fryzjerskie oraz zabiegi na twarz i ciało.

Maria Makal-Młynarska żartuje, że „oficjalne nadanie 4 gwiazdek jest w zasadzie formalnością i sygnałem dla gości, że dopełniliśmy wszelkich formalnych wymogów. W rzeczywistości nasi goście od dawna korzystają z podniesionego standardu pokoi i jakości serwisu, o który dbamy w hotelu co dzień i co noc, niezależnie od liczby gwiazdek nad drzwiami albo na niebie…”

Kierownik ds. Sprzedaży i Marketingu Ewelina Legierska-Drewniak zapewnia, że decyzja kategoryzacyjna nie spowoduje podwyższenia cen pokoi „Znamy rynek i wiemy, jaki poziom cen jest realny i akceptowalny przez naszych gości. Planujemy natomiast dodanie kilku kolejnych, dodatkowych usług dla naszych gości, co pozwoli nam zwiększyć zyski”.

 

Informacji udziela:
Ewelina Legierska-Drewniak,
Kierownik Działu Sprzedaży i Marketingu
tel: 33 822-72-11

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione. Wersja do druku         Poleć znajomym

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę opinii wyrażanych przez użytkowników na łamach forum dyskusyjnego Gastrona.pl
Zapoznaj się z regulaminem.


KATALOG FIRM, Ostatnio dodane firmy: PAPSTAR Winterhalter Polska Pizzola Smoker Na Lunch Watersystem M. Ferber Wypożyczalnia Sprzętu Cateringowego Reinex Barry Callebaut Steinberg Gaspol Gorbi Manitowoc Foodservice Convotherm Mazowiecka Grupa Szkoleniowo – Doradcza Barson LMS Online Sp. z o.o. Belfood Lemonia Voigt Dora Metal Caffetea Zakłady Chemiczne EmiChem P.P. Tableart Tomasz Miszczak easyFairsŽ Poland CTK Doram Piórex Espiga Iglotex POSbistro
Copyright by Gastrona.pl 2000